pirtis foto be teksto

Atskiroje Viva Green Resort pirčių zonoje su draugais ar kolegomis galėsite mėgautis saunos, garinės (turkiškos) pirties bei aštuonviečio kubilo teikiamais malonumais, paplaukioti baseine, o vėliau atsikvėpti ir smagiai pabendrauti šalia esančioje jaukioje pobūvių salėje (iki 30 asmenų). Vakarienę ar užkandžius mielai paruoš mūsų virtuvės šefas.

Norėdami pasisvečiuoti ilgiau, galėsite apsistoti virš pirčių esančiuose nameliuose. Juose – 8 dviviečiai ir 4 triviečiai kambariai (iš viso 28 vietos), trims kambariams skirtas atskiras dušas ir WC.

Kaina: Nuo 150 Eur

Pirties nuoma

Viva Green Resort pirčių zona – gero poilsio ir vidinio išsivalymo garantas. Mėgaukitės saunos, garinės (Turkiškos) pirties, privačiu dideliu baseinu bei aštuonviečio kubilo teikiamais malonumais pušų apsuptyje. O atsikvėpti ir smagiai pabendrauti galėsite šalia esančioje jaukioje pobūvių salėje (iki 30 asmenų). Vakarienę ar užkandžius mielai paruoš mūsų restorano šefas.

Norėdami pasisvečiuoti ilgiau, galėsite apsistoti virš pirčių esančiuose nameliuose. Juose – 8 dviviečiai ir 4 triviečiai kambariai (iš viso 28 vietos), trims kambariams skirtas atskiras dušas ir WC

Kaina: Nuo 150 Eur